SP1 Aktualności Tropical Islands i orkan Ksawery niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020159

-------------------------------------

 BHP


Tropical Islands i orkan Ksawery

   W czwartek, 5 grudnia 2013 r., uczniowie klas Va i Vb, wraz z wychowawczyniami, p. E. Talarowską i p. I. Szczuką oraz opiekunami, p. M. Durys i p. P. Pałacem, wybrali się na wycieczkę mikołajkową do Tropical Islands w Niemczech. To była fascynująca wyprawa. Na dworze zimno, wręcz lodowato, a w środku ciepła woda, zupełnie jak na Bahamach albo Hawajach. Dodatkowo – szalał wówczas orkan Ksawery. My jednak, poszukiwacze przygód, nie przestraszyliśmy się. Prawie cały czas pływaliśmy, wychodząc z wody jedynie po to, by zmienić razem z grupą plażę.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA