SP1 Aktualności Akcje charytatywne wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025291

-------------------------------------

 BHP


Akcje charytatywne

   Dzieci z naszej szkoły, jak co roku, uczestniczyły w różnych akcjach charytatywnych. 58 uczniów zaangazowało się w dzieło CARITAS, zbierając pieniądze w żarskich marketach. Zebrane środki zostaną przeznaczone dla potrzebujących z osiedla Muzyków. Uczniowie włączyli się również w ogólnopolską akcję "Przywróćmy Dzieciom Uśmiech". Zebrano 700 kg makulatury. Pieniądze z jej sprzedaży trafią do wiosek dziecięcych. Zbierano także nakrętki, aby pomóc naszej uczennicy. Dziękuję za zaangażowanie i otwarte serca. To piękne, że tak chętnie pomagacie innym. Pamiętajcie - dobro, które komuś wyświadczacie, powróci. 
Marzena Bałdyga

fot. Marzena Bałdyga
 
STOPKA