SP1 Aktualności Dyskoteka andrzejkowa niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020115

-------------------------------------

 BHP


Dyskoteka andrzejkowa

   Dnia 28 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. Rozpoczęła się ona od tańca Krasnoludki, przy którym wszyscy się świetnie bawiliśmy. Potem przez chwilę tańczyliśmy, a następnie nadeszła oczekiwana chwila, czyli konkurs tańca. Każda z klas prezentowała swój układ taneczny. Wszystkiemu przypatrywało się jury, które po burzliwych obradach podało wyniki. I miejsce zajęła klasa 6c , II miejsce klasa 5b, a III – klasa 5c. Później znowu tańczyliśmy i, niestety, nadszedł koniec zabawy. Nie możemy się doczekać kolejnej dyskoteki – karnawałowej :)  
Pozdrawiam!
Ola Wołoszyn, 6b
  fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA