SP1 Aktualności VII Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej SINGING IS FUN wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11003969

-------------------------------------

 BHP
VII Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej SINGING IS FUN

   27 listopada 2013 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze miała miejsce VII Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej SINGING IS FUN. Zorganizowany przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 1 STO w Zielonej Górze i Samorządowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia w Zielonej Górze, konkurs był skierowany do uczniów klas I-VI szkół podstawowych. Miał on na celu: zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego poprzez piosenki, zainspirowanie do rozwijania swoich zainteresowań muzycznych oraz zintegrowanie uczniów szkół podstawowych w naszym województwie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy Vb, Gabriela Rubczyńska. Wykonała ona piosenkę z repertuaru Alexandra Rybaka Europe’s skies
Karolina Wojtiuk

fot. Karolina Wojtiuk
 
STOPKA