SP1 Aktualności Mikołaj u harcerzy niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998985

-------------------------------------

 BHP
Mikołaj u harcerzy

   W dniu 5.12.2013 r. nieoczekiwanie na zbiórkę Gromady Zuchowej „Wielcy Badacze Świata” zawitał Święty Mikołaj. Towarzyszyli mu chętni do pomocy harcerze z Próbnej Żarskiej Drużyny Wędrowniczej „Wiking”.
   Wszyscy wspólnie dobrze się bawiliśmy. Były zagadki, piosenki, pląsy i świąteczna atmosfera. Mikołaj rozmawiał z Michałem. Był zadowolony z poprawy jego zachowania. Smucił się jednak z powodu złego samopoczucia Wiktorii, która przyszła na zbiórkę z nogą w gipsie. Troski szybko jednak znikły, bo na takim spotkaniu nikt się nie smuci. Każdy z nas przygotował dla gościa kartki imieninowe, które wręczyliśmy Mikołajowi. On sam, dziękując za piękne pamiątki, obdarował nas prezentami.
   Kochany Święty Mikołaju! Już odliczamy dni do naszego spotkania w przyszłym roku. Do zobaczenia!
   Harcerzom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego spotkania.
Emilia Drgas

fot. Emilia Drgas
 
STOPKA