SP1 Aktualności TURNIEJ MIKOŁAJKOWY poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024253

-------------------------------------

 BHP


TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

   5 grudnia nasze koleżanki, p. Wioletta Bas i p. Halina Kulbida-Pietrzak, poprowadziły świetny turniej mikołajkowy, który obfitował w różne konkurencje sportowe oraz zadania prozdrowotne. Dzieci rywalizowały ze sobą na wesoło, co możecie ocenić oglądając zdjęcia. Turniej otworzyła p. Dyrektor Agnieszka Ropska, która życzyła uczniom miłej zabawy. Ten turniej to już ostatni etap działań związanych z „WF z klasą”.
   Życzę Wam miłego oglądania fotorelacji z turnieju.
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska

   Już od 12 lat tradycyjnie w grudniu organizujemy dla naszych dzieci Mikołajkowy Turniej Sportowy. W tym roku blisko 100 uczniów klas trzecich w mikołajkowych czapkach zmagało się z konkurencjami sportowymi, plastycznymi oraz z zadaniami związanymi ze zdrowym odżywianiem. Hasłem tegorocznych zmagań brzmiało: „Z Mikołajem zdrowo i kolorowo”. Drużyny z dużą determinacją walczyły w dziesięciu konkurencjach. Na zakończenie poszczególne klasy otrzymały dyplomy i warzywno-owocowy poczęstunek.
W. Bas, H. Kulbida-Pietrzak
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA