SP1 Aktualności Ciekawe i wesołe lekcje gimnastyki korekcyjnej niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999390

-------------------------------------

 BHP
Ciekawe i wesołe lekcje gimnastyki korekcyjnej

   Lekcje gimnastyki korekcyjnej to zawsze mozolna i ciężka praca dla dzieci. My postanowiliśmy sami na sobie nauczyć się, jak możemy poprawić naszą sylwetkę. Zaczęliśmy od stóp i ocenialiśmy, co nie jest prawidłowe oraz jakie ćwiczenia mogą nam pomóc w niwelowaniu wady. Dzieci były bardzo przejęte wyzwaniem i chętnie odbijały stopy na kartce. Po instruktażu z jeszcze większą chęcią wskazywały na przykłady płaskostopia oraz poprawnie zbudowaną stopę. Lekcja była ciekawa i absorbująca dla uczniów. Zobaczcie, jak to robiliśmy i jakie były efekty naszej pracy.
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska
fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA