SP1 Aktualności PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998377

-------------------------------------

 BHP
PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH
Z PROJEKTEM „WF  Z  KLASĄ”
   
   W piątek 13 grudnia w naszej szkole odbędzie się podsumowanie projektu WF Z KLASĄ. Przypomnimy sobie z dziećmi postulaty z SOS i podyskutujemy o tym, co się nam udało zrobić i nad czym w dalszym ciągu będziemy pracować. Przeczytamy także o zadaniach dodatkowych, a My wybraliśmy, przypomnijmy, ZDROWE ODŻYWANIE; wybraliśmy też zadania, z którymi się zmierzyliśmy. Obejrzymy relacje z działań i wspomnimy, jak się staraliśmy zaangażować w działania związane z projektem. Wręczymy nagrody dzieciom, które prowadziły swój blog. Będzie wesoło, kabaretowo i muzycznie, zaprosimy też gości. Pani Dyrektor Agnieszka Ropska podsumuje zadania i zakończy projekt oraz podziękuje wszystkim za udział.
   DZIĘKUJEMY. DO ZOBACZENIA!  
   Zespół WF Z KLASĄ w SP 1 w Żarach.  
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska 


Konkurs tańca TALENT SHOW w SP 1 w Żarach


   Samorząd Uczniowski, którego opiekunką jest p. Iwona Szczuka, prężnie działa w naszej szkole. Razem z nami zorganizował 28 listopada 2013 r. TALENT SHOW. Regulamin konkursu przewidywał wykonanie przez reprezentantów wszystkich klas tańca do muzyki. Rywalizacja była wspaniała, uczestnicy starali się zdobyć trofeum. Wybór zwycięzców okazał się nie lada zadaniem, ponieważ przygotowano niezwykle ciekawe i urozmaicone układy taneczne. Jury kierowało się w swoich wyborach i ocenie ściśle określonymi kryteriami. Zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie, czy zabawa była udana.
   Dziękuję wszystkim za przygotowanie i dobrą zabawę.
Pozdrawiam
Elżbieta Jusińska
  fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA