SP1 Aktualności Teatrshow Talent Show niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998515

-------------------------------------

 BHP
Teatrshow Talent Show

   Z przyjemnością informujemy, że dzięki wspólnej pracy i zabawie z uczniami Państwa szkoły powstał filmowy materiał dokumentujący przebieg zajęć warsztatowych pod tytułem „Talent Show”. Na materiał składają się: impresja filmowa prezentująca uczestników spotkania oraz mini videoclip bazujący na fragmencie utworu wokalistki Agnes (prywatnie Agnieszki Bisikirskiej). Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za spotkanie, za wspólną pracę, za niezwykle energetyczną i gorącą atmosferę. Mamy nadzieję, że przygotowany materiał będzie miłą pamiątką dla Pedagogów, Opiekunów oraz młodzieży; a dla tej ostatniej w szczególności-istotną inspiracją do wytężonej pracy nad zdobywaniem wiedzy i rozwijaniem swoich wartościowych talentów.
W imieniu ekipy „Teatr Show”
Serdecznie pozdrawiam
Paweł Jadowski

 
STOPKA