SP1 Aktualności „WF z klasą” - Organizujemy konkurs tańca podczas dyskoteki andrzejkowej! niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11019997

-------------------------------------

 BHP


„WF z klasą” - Organizujemy konkurs tańca podczas dyskoteki andrzejkowej!

 
   W czwartek, 28.11.2013 r., zapraszamy Was na dyskotekę, podczas której zespoły taneczne pokażą, co potrafią. Zostało jeszcze kilka dni, więc trenujcie, by pokazać swoje umiejętności taneczne i wrażliwość, która w Was tkwi. Przygotujcie się dobrze i zrealizujcie swoje marzenia. Czekamy na wspaniałą zabawę i pełne emocji występy.
   
   Pozdrawiamy i czekamy na Was!

Opiekun SU Iwona Szczuka i
Elżbieta Jusińska


MISTRZOWIE POLSKI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW „CHROMIK” ŻARY
Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

   Czekaliśmy na tę wizytę z utęsknieniem i szykowaliśmy pytania do Mistrzów. Zaprosiliśmy do nas tak wspaniałych zawodników wraz z ich trenerem, p. Tomaszem Sobczakiem, żeby pokazać Wam, iż sukces czai się za rogiem. Każdy z Was może spełniać swoje marzenia i być w tym dobry. Naszych bohaterów przywitała p. Dyrektor Agnieszka Ropska, która wspiera nas we wszelkich działaniach sportowych. Chłopcy odpowiedzieli na Wasze pytania i pokazali swoje umiejętności. Trener, p. Sobczak, to zapalony koszykarz i pasjonat, więc tradycja w rodzinie musi być zachowana – w pierwszej klasie naszej szkoły uczy się syn p. Tomasza. W kadrze jest kilku uczniów z SP 1, z czego bardzo się cieszymy.
   To była wspaniała wizyta, zapamiętamy ją na długo. Dziękujemy, że znaleźliście czas, aby nas odwiedzić!
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska
fot. Elżbieta Jusińska

ZESPÓŁ „WF Z KLASĄ”


   W związku z tym, że nasza współpraca przy projekcie „WF z klasą” trwa już trzy miesiące, chciałabym napisać kilka słów o zespole, który przygotowuje dla Was materiały. Nad całością czuwają p. Agnieszka Ropska, dyrektor szkoły oraz p. Honorata Kryszewska, wicedyrektor. Żadna z Pań nie boi się wychowania fizycznego. Są świetnie przygotowane, zawsze na sportowo, skaczą i robią to, co nasi uczniowie podczas lekcji wf. Jesteśmy bardzo wdzięczne za taką zaangażowaną postawę.

   Nieocenieni są Panowie w naszym zespole. Bez nadzoru informatyka, p. Czarka Sułkowskiego, nie byłoby tak pięknego i świetnie zorganizowanego blogu SP 1. Pomaga także, od strony polonistycznej i fotograficznej p. Piotr Pałac. Dziękujemy, Panowie, za wszelkie pomysły i wsparcie.

   A teraz My, nauczycielki wychowania fizycznego! Staramy się z Wami, Uczniami, wspólnie szukać pomysłów na świetne lekcje wychowania fizycznego. Pozdrawiamy Was i liczymy na to, że zaglądacie na nasz blog zdrowej szkoły, że czerpiecie pomysły na ciekawe zajęcia.

   Niedługo dowiecie się, że naszą szkołę odwiedzą niezwykli goście. Na razie nie zdradzamy szczegółów, ale zapewniamy, iż będziecie bardzo zadowoleni.
Koordynator projektu
Elżbieta Jusińska
 
STOPKA