SP1 Aktualności W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH! wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004005

-------------------------------------

 BHP
W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

   Dnia 21 listopada 2013 r. odbył się w SP nr 1 w Żarach turniej sportowy pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia oraz integracja dzieci sześcio- i siedmioletnich. Uczniowie klas pierwszych i sześciolatki z Przedszkola nr 7 miały okazję popisać się swoją sprawnością i wiedzą związaną z właściwym odżywianiem się. Dzieci wspólnie wykonały prace plastyczne na temat „Znana dyscyplina sportowa”. Radosne spotkanie zakończył zdrowy poczęstunek owocowo-warzywny oraz wspólna zabawa ruchowa przy muzyce. Dzieci otrzymały drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.
Wchowawcy klas pierwszych:
K. Rewaj, I. Olszańska, W. Półtorak, E. Siatkowska

fot. Elżbieta Jusińska

 
STOPKA