SP1 Aktualności „WF z klasą” - TURNIEJ SAŁATKOWY niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11019994

-------------------------------------

 BHP


„WF z klasą” - TURNIEJ SAŁATKOWY

   We wtorek, 19.11.2013 r., zorganizowaliśmy – z myślą o wspaniałej zabawie i pokazaniu wszystkim, jacy jesteście zaradni i pomysłowi – Turniej Sałatkowy. I nie pomyliliśmy się. Doskonale się przygotowaliście! Sałatki były przepyszne, włożyliście dużo wysiłku w zrobienie ich oraz zaprezentowanie przed Komisją. Podziwiam Was za wytrwałość i świetne przygotowanie oraz za to, że Nam zaufaliście, przynosząc produkty. Myślę, że turniej się Wam podobał, że dobrze się bawiliście. Dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które wyraźnie świadczą o tym, iż zabawa była przednia.
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska 
fot. Piotr Pałac

III miejsce w minikoszykówce dziewcząt

   Drodzy Uczniowie, zakończyły się zawody w piłce koszykowej dziewcząt. Ze wszystkich szkół podstawowych zajęliśmy III miejsce, zdobywając brązowy medal. Było bardzo ciężko, ale dziewczęta dały z siebie wszystko. Dziękuję i bardzo Was podziwiam za charyzmę. Oto reprezentacja szkoły:
Iga Świątek
Wiktoria Foszcz
Agata Krawiec
Natalia Kłobut
Aleksandra Wołoszyn
Anna Reczyńska
Emilia Żelazek
Alicja Dudkiewicz
Trener:
Elżbieta Jusińska
fot. Piotr Pałac


Konkurs na grę sportową

   Drodzy Uczniowie, organizujemy konkurs na naszą własną grę sportową! Wymyślcie zasady gry, postarajcie się o ciekawe pomysły. Czekamy na Wasze pierwsze propozycje. Pamiętajcie, gra sportowa musi mieć określone zasady i być czytelna dla wszystkich. Regulamin gry, wraz z Waszym imieniem i nazwiskiem, umieścimy na stronie szkoły.
   Pozdrawiam sportowo!
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska
 
STOPKA