SP1 Aktualności 11 listopada - Święto Niepodległości niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998182

-------------------------------------

 BHP
11 listopada - Święto Niepodległości

   11 listopada 2013 roku obchodziliśmy 95. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel, w którym uczestniczyła społeczność uczniowska kl. IV-VI. Uczniowie klasy IV b przygotowali montaż słowno - muzyczny „A to Polska właśnie”, ukazujący dzieje naszego państwa i narodu. Wyrazili w nim swą wdzięczność i uznanie wszystkim tym, którzy walczyli i ginęli za naszą wolną Polskę. Wspomniano również o postaci Józefa Piłsudskiego, który miał ogromy wpływ na odzyskanie niepodległości.

    W czasie uroczystości można było wysłuchać recytacji wierszy i patriotycznych pieśni takich jak: „Wojenko, wojenko”, czy „Piechota” w wykonaniu chóru szkolnego. Na zakończenie apelu, oddając hołd naszej Ojczyźnie, wszyscy odśpiewali „Rotę”.
Bożena Masłowska

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA