SP1 Aktualności Rozgrywki Ligi Mistrzów w mini-siatkówce wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028355

-------------------------------------

 BHP


Rozgrywki Ligi Mistrzów w mini-siatkówce

   Drodzy Uczniowie! W naszej szkole rozpoczynają się rozgrywki Ligi Mistrzów w mini-siatkówce grup mieszanych. Każda klasa wyznacza sześciu graczy i rezerwowych do gry w mini-siatkówkę. Zespoły rywalizują między sobą o jak najlepsze miejsce i zdobycie Pucharu oraz Szarfy NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA, SUPER LIBERO, ZAWODNIKA FAIR PLAY I ZGRANEGO ZESPOŁU. Początek sportowych zmagań już jutro. Trzymamy za Was kciuki. Relacje i zdjęcia zobaczycie już wkrótce na blogu.
Dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji życzy
KOORDYNATOR PROJEKTU:
Elżbieta JusińskaPogadanka z pielęgniarką na temat zdrowego żywienia


   W dniu 4.11.2013 r. pielęgniarka szkolna, p. Lucyna Głowacka, przeprowadziła w kl. VIa pogadankę na temat zdrowego odżywiania. Uczniowie podawali przykłady zdrowych diet oraz dyskutowali o zdrowym odżywianiu. Dziękujemy za cenne wypowiedzi oraz za owocną wymianę myśli. Zobaczcie, staramy się na szkolnych gazetkach ściennych przekazać Wam cenne wiadomości na temat ZDROWEGO ŻYWIENIA.
Koordynator projektu „WF z klasą”
Elżbieta Jusińska
fot. Elżbieta Jusińska
 
STOPKA