SP1 Aktualności Lekcja pokazowa z języka angielskiego niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999381

-------------------------------------

 BHP
Lekcja pokazowa z języka angielskiego

   14 października uczniowie z klasy IVa uczestniczyli w lekcji otwartej z języka angielskiego, którą obserwowali również zainteresowani nauczyciele, pani wicedyrektor Honorata Kryszewska i pani dyrektor Agnieszka Ropska. Zajęcia zostały przeprowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej SMART Board oraz sprzętu multimedialnego. Dzieci utrwaliły słownictwo związane z nazwami sportów po angielsku, natomiast nauczyciele mogli poznać bliżej możliwości tablicy. Zaangażowanie uczniów w trakcie zajęć potwierdziło, że nowoczesne technologie nie tylko uatrakcyjniają dzieciom przyswajanie nowych wiadomości, ale także podnoszą efektywność nauczania w szkole.
Karolina Wojtiuk


 
STOPKA