SP1 Aktualności Wystawa jesienna niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998994

-------------------------------------

 BHP
Wystawa jesienna

   Jesień to niezwykła pora roku, a jej niezwykłość to ogromna paleta barw. Barwy polskiej jesieni, nasi uczniowie z klas I- III utrwalili w pięknych bukietach jesiennych, dyniach, czy różańcach wykonywanych z kasztanów, dzikiej róży, żołędzi, jarzębiny, które zdobią hol naszej szkoły. Kompozycje jesienne miały na celu pokazanie uroku otaczanej nas przyrody, utrwalanie barw lata oraz zapachu jesieni. Od kilku lat organizowana jest jesienna wystawa i co roku budzi ona wiele emocji i zainteresowania przez uczniów, jak i przez rodziców. Wystawiane i tworzone bukiety oraz kompozycje są coraz piękniejsze. Cieszymy się, że uczniowie chętnie angażują się, tworzą prace i uczestniczą w jesiennej wystawie. Zachęcamy już do udziału w następnej wystawie, w przyszłym roku.
Organizatorzy wystawy
p. Honorata Świacka
p. Irena Wiącek  
fot. Honorata Kryszewska i Piotr Pałac
 
STOPKA