SP1 Aktualności Owocowe szaszłyki piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014634

-------------------------------------

 BHP


Owocowe szaszłyki

   W naszej szkole funkcjonuje także oddział przedszkolny, który również realizuje program związany ze zdrowym odżywianiem. Współpracując z nauczycielką owego oddziału, zostaliśmy zaproszeni na pokaz owocowych szaszłyków. Dzieci starały się je wykonać jak najlepiej, ponieważ dodatkową motywacją była obecność specjalnego gościa, który nadzorował przedsięwzięcie – babcia uczestniczki konkursu. Bardzo dziękujemy za współpracę z naszą szkołą, mamy nadzieję, że wiele się od siebie nauczyliśmy. Zapraszamy do obejrzenia ciekawych zdjęć.
Pozdrawiamy!
Elżbieta Jusińska i Barbara Mantyk
fot. Elżbieta Jusińska i Piotr Pałac
 
STOPKA