SP1 Aktualności „WF z klasą” - Tydzień ruchu piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10993471

-------------------------------------

 BHP
„WF z klasą” - Tydzień ruchu

   W piątek 11.10.2013 r. zakończyliśmy TYDZIEŃ RUCHU w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach. Dzieci podsumowały nasze działania, wskazały ich zalety, zwróciły także uwagę na różnorodność dyscyplin związanych z ruchem. Dużą aprobatę zyskały zajęcia na skate-parku i pokaz własnych umiejętności sportowych. Nordic walking zdobył uznanie i został wyróżniony przez uczniów jako wspaniały pomysł na zdobycie kondycji. Zabawa piłkami to radość i relaks dla dzieci, a biegi wskazały to, nad czym powinniśmy jeszcze popracować.
   Dziękuję uczniom za udział i zabawę.
Pozdrawiamy Elżbieta
Jusińska Barbara Mantyk
fot. Elżbieta Jusińska
 
STOPKA