SP1 Aktualności Wyniki konkursu plastycznego niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999114

-------------------------------------

 BHP
Wyniki konkursu plastycznego
„Bezpieczne wakacje pędzlem malowane”


   Dzieci dzielą się swoimi wspomnieniami z udanych wakacji. Najważniejsze jest to, że oprócz zabawy najmłodsi coraz częściej dostrzegają niebezpieczeństwa, które mogą napotkać podczas letniego wypoczynku. Do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. dotarło 227 prac plastycznych z całego województwa lubuskiego. Dzieci miały za zadanie wykonać rysunek ukazujący bezpieczny pobyt na wakacjach, bezpieczną podróż, bezpieczne zabawy wakacyjne. W konkursie zostały przyznane 3 miejsca oraz wyróżnienia. Z naszej szkoły SP1 wysłaliśmy z kl. I-III 60 prac. Wyróżnienie dla swojej pracy plastycznej pt. „Bezpieczne wakacje nad wodą” otrzymał Jakub Saniuk uczeń klasy trzeciej. Serdecznie mu gratulujemy, a następny konkurs już za rok. Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym.
Opiekun konkursu plastycznego
Irena Wiącek
 

Galeria prac uczniów
 
STOPKA