SP1 Aktualności Sprzątanie świata – 2013 niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020261

-------------------------------------

 BHP


Sprzątanie świata – 2013

   Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach przyłączyła się do akcji „Sprzątanie Świata”. Uczniowie klas I-III porządkowali teren wokół szkoły, natomiast uczniowie klas IV-VI zbierali śmieci na osiedlu i w parku. Nazbieraliśmy mnóstwo worków, a to znaczy, że mało dbamy o naszą planetę. Wszyscy musimy pamiętać o zachowaniu czystości zawsze i wszędzie! Jeśli będziemy segregować śmieci to Nasza Ziemia pozostanie czysta i zdrowa! A tym samym my także będziemy zdrowsi!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA