SP1 Aktualności Karate w naszej szkole piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995748

-------------------------------------

 BHP
Karate w naszej szkole

    W środę, 18 września 2013 r., odbył się w naszej szkole pokaz sztuki walki karate. Słowo to oznacza „pustą rękę”. Mieszkańcy jednej z japońskich wysp wymyślili ten sposób walki jako metodę samoobrony bez użycia broni. Dziś jest ona znana na całym świecie, co zresztą było widać po Waszych twarzach - pełnych zapału, fascynacji i podziwu dla autorów pokazu.
   Pamiętajcie jednak - karate ma służyć do obrony, nie do ataku. Prawdziwy karateka to osoba broniąca słabszych, zdyscyplinowana! Mamy nadzieję, iż ci, którzy zapisali się po środowym pokazie na karate, będą o tym pamiętać!
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski
fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA