SP1 Aktualności Współpraca międzynarodowa – Program eTwinning niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998432

-------------------------------------

 BHP
Współpraca międzynarodowa – Program eTwinning

   Nasza szkoła bierze udział w programie eTwinning. W tym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę z Hiszpanią, Czechami i Chorwacją. Będziemy uczyć się języka angielskiego, wykorzystując nowoczesną technologię.

   Projekt jest realizowany w klasie IA i IC na lekcjach języka angielskiego. Uczniowie uczą się języka angielskiego, wykorzystując nowoczesną technologię. Kontaktują się i wymieniają materiały z kolegami z zagranicy.


   Życzę samych sukcesów i owocnej współpracy,
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego


Czym jest eTwinning?

eTwinning to społeczność szkół w Europie.


eTwinning powstał specjalnie dla szkół i przedszkoli, stwarzając możliwość międzynarodowej współpracy i wspólnej realizacji projektów edukacyjnych dla uczniów. Program oferuje wiele różnorodnych korzyści. Uczniowie naprawdę lubią eTwinningowe lekcje, ponieważ w zajmujący sposób i na żywo uczą się języków, doskonalą umiejętności komputerowe, poznają kulturę i historię innych krajów.

 
STOPKA