SP1 Aktualności Rok szkolny 2013-2014 wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028371

-------------------------------------

 BHP


Rok szkolny 2013-2014

   W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim – uczniom, ich rodzicom i opiekunom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym – dużo sił i wytrwałości w wykonywaniu zwykłych, codziennych obowiązków. To one bowiem składają się na coś większego, na sukces w wychowywaniu, w nauce, sukces, który daje mnóstwo satysfakcji i radości.

   A więc: kochajmy poniedziałki i wczesne wstawanie, nie zapominajmy piórników, książek i zeszytów, róbmy lekcje przed wyjściem na dwór lub przed uruchomieniem ulubionej gry; szanujmy się wzajemnie, uśmiechajmy się, uczmy się, a czerwiec nadejdzie szybciej, niż myślimy ;-)

   Na zachętę, prezentowany już na stronie internetowej naszej szkoły, człowiek-orkiestra, który, to wyraźnie widać, kocha to, co robi. I my kochajmy to, co robimy przez dziesięć miesięcy naukowych zmagań.
Administratorzy

 
STOPKA