SP1 Aktualności Pocztówki z wakacji piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013861

-------------------------------------

 BHP


Pocztówki z wakacji

   Lipiec i sierpień to czas wypoczynku, ale od razu trzeba dodać – najlepiej, gdyby był to aktywny wypoczynek. Jazda na rowerze, spacery, wędrówki po lesie czy plaży. No i oczywiście – tylko i wyłącznie z aparatem fotograficznym w ręku. Warto utrwalać piękno przyrody, już za dwa, trzy miesiące nie będzie okazji do robienia zdjęć cudom natury, które ujawniają się tylko wiosną, latem i wczesną jesienią. Jeszcze tylko kilka dni wolnego, zachęcam więc do wyjścia z domu i obserwowania piękna Ziemi. Pamiętajcie przy tym o zasadach bezpieczeństwa. Zapraszam też do obejrzenia garści zdjęć-widokówek z wakacji…

…z pobytu na wsi…
 

…z wędrówek brzegiem królestwa Posejdona…


…z rowerowej wyprawy z Żagania do Zielonego Lasu w Żarach przez Siodło, dawne Kunice i Łaz, podczas której mogłem bliżej poznać historię naszych ziem.
 
Piotr Pałac
 
STOPKA