SP1 Aktualności Drodzy Uczniowie! niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020083

-------------------------------------

 BHP


Drodzy Uczniowie!

   Za Wami pierwszy etap kształcenia, pożegnaliście swoich wychowawców, którzy przez trzy lata pracowali wpajając wiedzę i umiejętności, uczyli Was jak należy postępować i radzić sobie w różnych sytuacjach. Rozwijali Wasze pasje i zainteresowania. Wielu z Was zdobyło sukcesy w konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych, a niektórzy tytuł laureata konkursu.
   W maju uczniowie przystąpili do Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów, którego celem było sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy i umiejętności po I etapie kształcenia. Wynik jaki osiągnęli uczniowie to 23,60 punktów na 36 punktów możliwych do zdobycia, co daje - 65,59%. Nasza szkoła uzyskała wynik powyżej średniej województwa - 60,15% i kraju - 61,80%. Wszystkim uczniom i nauczycielom gratuluję wspaniałych wyników!

   Uroczystość zakończenia klas trzecich uświetnił polonez w wykonaniu uczniów, wiersze, piosenki oraz podziękowania dla dyrekcji szkoły i nauczycieli wychowawców. Rodzice także podziękowali za trzy lata pracy, która zaowocowała sukcesami. Na zakończenie pani dyrektor wręczyła Rodzicom dyplomy za pracę na rzecz klasy i szkoły.
   Życzę nauczycielom, uczniom i rodzicom ciepłych i słonecznych wakacji, wypoczynku i ciekawych podróży!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

Podziękowania

   Pani Dyrektor, Szanowne grono pedagogiczne, Rodzice i dzieci klas 3. Pamiętamy dzień 1 września 2010 roku, kiedy to uczniowie pierwszych klas rozpoczęli naukę w Szkole Podstawowej Nr 1 w Żarach.
   Dziś, po 3 latach, dobiegł końca pierwszy i najważniejszy etap ich edukacji. Dzieci poznały zasady pisowni, nauczyły się dobrze czytać i liczyć. Praca jaka została włożona, będzie teraz procentować w kolejnych latach nauki w tej i następnych szkołach.
    W imieniu rodziców i opiekunów wszystkich uczniów klas trzecich składamy serdeczne podzięko- wanie nauczycielom prowadzącym za to, że z największą starannością wykonali swoją pracę, nauczali i wychowywali przez trzy lata.
   Praca, czasami niełatwa, przyniosła efekty i z całą pewnością zakończyła się sukcesem.
Bardzo dziękujemy
my wdzięczni rodzice
Żary, dnia 25 czerwca 2013 r.

 
fot. Barbara Krzyżanowska
 
STOPKA