SP1 Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2012 - 2013 wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004140

-------------------------------------

 BHP
Zakończenie roku szkolnego 2012 - 2013
 
   28 czerwca 2013 r. o godzinie 9.00 odbyło się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012-2013.
   Cała szkoła, a więc nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie oraz ich rodziny stanęli na placu przed szkołą, by po raz ostatni przed wakacjami spotkać się we wspólnym gronie. Uczniowie klas szóstych z pocztu sztandarowego przekazali sztandar szkoły uczniom klas piątych. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za wytężoną pracę. Wyróżniono uczniów wzorowych oraz tych, którzy osiągnęli sukcesy, m.in. w sporcie czy w konkursach przedmiotowych. Po uroczystym apelu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa.
   Ze smutkiem patrzyliśmy na klasy szóste, które, zapłakane, żegnały się po raz drugi z nauczycielami i z murami swojej szkoły. My jednak wiemy, że tak musi być, a nasz ponury nastrój rozświetla wizja przyszłych klas pierwszych, które za dwa miesiące zawitają w nasze progi.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

SUPERFOTORELACJA

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA