SP1 Aktualności Bal szóstoklasistów niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999315

-------------------------------------

 BHP
Bal szóstoklasistów
 
   
   Dorośli mają tę przewagę nad dziećmi i młodzieżą, że na pewne sprawy mogą spojrzeć z punktu wieloletniego doświadczenia. I tak znowu, tym razem 21 czerwca 2013 r., odbył się bal szóstoklasistów w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach.
   Pogoda dopisała, zieleń szkoły pięknie kontrastowała z błękitem nieba. A do tego jeszcze różnokolorowe suknie dziewcząt oraz przepisowa czerń i biel chłopców. Nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni i rodzina zebrali się na placu przed Jedynką, by podziwiać piękno poloneza, starodawnego tańca, który uszlachetnia ważne uroczystości szkolne na każdym etapie edukacji. Nie zabrakło łez, słów podziękowania, uścisków, zaprezentowany został także wspaniały program artystyczny.
   W jakich szkołach będą się uczyć? Kim zostaną w przyszłości? Tego jeszcze nie wiemy, ale każdy życzy im, by byli dobrymi, mądrymi ludźmi - to w ich rękach spoczywają losy Polski.
   Nas osobiście uderzyła radość szóstoklasistów, gdy zostali poproszeni przez DJ-a o zatańczenie przez środek stołówki krakowiaka. Jest w tych młodych twarzach radość, nadzieja i siła! Niech trwają w nich jak najdłużej!
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA