SP1 Aktualności „2013 Rokiem Juliana Tuwima” piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10992069

-------------------------------------

 BHP
„2013 Rokiem Juliana Tuwima”

   W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i obchodów Roku Juliana Tuwima dn. 14 czerwca 2013 r. zorganizowano imprezę czytelniczą pod hasłem „Spotkanie z wierszami Juliana Tuwima”, której celem było przybliżenie postaci poety i przypomnienie jego znanych wierszy, czytanych przez uczniów. Imprezę uatrakcyjniło przedstawienie w wykonaniu dzieci z kółka teatralnego „Świetliki” oraz wspólne zabawy muzyczno-ruchowe. Imprezie towarzyszyła wystawa na temat życia i twórczości poety. Wyeksponowane zostały również prace plastyczne, ilustrujące jego znane wiersze wykonane przez uczniów klas I-III.
Małgorzata Łukowska
Jolanta Koch
fot. Jolanta Koch
 
STOPKA