SP1 Aktualności Wycieczka klasowa do Kleinwelka w Niemczech piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014636

-------------------------------------

 BHP


Wycieczka klasowa do Kleinwelka w Niemczech

   Labirynty, miniatury, dinozaury i ludzie pierwotni? Tak, to wszystko można było zobaczyć w Kleinwelka, gdzie 12 czerwca klasy 1c i 3c przeżyły niesamowitą przygodę. Najpierw dzieci szukały wyjścia w żywopłotowym labiryncie. Następnie w parku miniatur oglądały ponad 600 figur w rozmaitych sceneriach, w tym najmniejszą pisankę na świecie wpisaną do Księgi Rekordów Guinnessa. Na koniec w parku Saurier przekonały się, jak wyglądał świat przed milionami lat, kiedy lądy, morza i przestworza były opanowane przez dinozaury. W parku znajduje się ponad 200 rzeźb, a wśród nich słynny tyranozaur rex. Spojrzeć w oczy naturalnej wielkości łagodnym roślinożercom i potężnym drapieżnikom to dla większości było emocjonującym przeżyciem. Dodatkową atrakcję stanowił również park człowieka pierwotnego. Ale co tu więcej opowiadać, najlepiej obejrzeć poniższe zdjęcia :)
Krystyna Rewaj, Irena Wiącek i Karolina Wojtiuk
fot. Karolina Wojtiuk
 
STOPKA