SP1 Aktualności Zachęta do obserwacji przyrody niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999130

-------------------------------------

 BHP
Zachęta do obserwacji przyrody

   Minął maj, niedługo koniec roku szkolnego, lato, wakacje. Warto wykorzystać ten czas - czerwiec oraz dwa miesiące odpoczynku - do obserwacji fascynującego świata przyrody. Często na małym liściu tli się życie, kwiaty zachwycają pięknem kolorów, przyroda komponuje obrazy, które wręcz proszą się o to, by je utrwalić w postaci fotografii. Wyjdź z domu, zabierz najbliższych na długi spacer, spróbuj utrwalić aparatem fotograficznym wspólnie spędzone chwile. Zapraszam do obejrzenia zdjęć wykonanych podczas takiego spaceru.
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA