SP1 Aktualności Rodzinny Turniej Sportowy piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995824

-------------------------------------

 BHP
Rodzinny Turniej Sportowy

   We wtorek 04.06.2013r. odbył się „Rodzinny Turniej Sportowy”. Uczniowie klas 2a i 2d zaprosili swoje rodziny na występ artystyczny, w którym zaprezentowali inscenizację , piosenki i wiersze na Dzień Mamy, Taty oraz Dnia Dziecka.
   Po skończonej części artystycznej, odbyła się krótka przerwa, w trakcie której uczniowie przygotowywali się do zawodów sportowych. W zawodach uczestniczyli rodzice i dzieci. Drużyna dzieci pokonała drużynę rodziców w punktacji 13 do 12 Zawody okazały się trudniejsze dla rodziców , a były to: kozłowanie piłki slalomem, rzut woreczków do celu, podawanie piłki nad głowami i pod nogami, a także gra w dwa ognie. Zarówno uczniowie jak i rodzice bardzo dobrze się bawili. Dla zwycięzców przewidziano nagrodę niespodziankę. Impreza miała na celu przede wszystkim promowanie dobrych relacji w rodzinie oraz czynną rekreację poprzez wspólną zabawę. Rodzinny Turniej Sportowy był okazją do ciekawego, wspólnego spędzenia czasu, wspólnej integracji i zdrowej rywalizacji. Każdy uczestnik w tej imprezie „spisał się na medal”. Dziękujemy rodzinom za ten radosny dzień!
Organizatorzy:
Kazimiera Ardelli, Monika Majerska i Aleksander Stachów
fot. Monika Majerska
 
STOPKA