SP1 Aktualności Kolejny sukces – „Ochrona środowiska” piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10993646

-------------------------------------

 BHP
Kolejny sukces – „Ochrona środowiska”

   Z okazji Międzynarodowego Dnia Ochrony Środowiska, obchodzonego w dniu 5 czerwca 2012 roku Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Zielonej Górze ogłosił konkurs plastyczny ,,Jak mogę przyczynić się do ochrony środowiska”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i cieszył się nadspodziewanie dużym zainteresowaniem. Napłynęło 370 prac. Laura Busz – uczennica kl.2a otrzymała wyróżnienie i została zaproszona na uroczystość wręczania nagród oraz na zajęcia w laboratorium. Pod okiem laborantek wykonywała różne doświadczenia oraz mogła zaobserwować ,,wulkan” oraz ,,wybuch”. Następnie pod mikroskopem obserwowała czystość wody z kranu. Ciekawe były też zajęcia z akustykiem, który pokazał dzieciom urządzenie do mierzenia natężenia głosu i zorganizował konkurs – kto najgłośniej krzyczy. Szczęśliwa i pełna wrażeń wróciła do domu i uznała, że warto brać udział w konkursach.
Kazimiera Ardelli
fot. Kazimiera Ardelli
 
STOPKA