SP1 Aktualności Akademia moczykija na Basenach wojskowych piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995727

-------------------------------------

 BHP
Akademia moczykija na Basenach wojskowych

   Podczas naszego spotkania nad wodą 27-go kwietnia padł pierwszy rekord wędkowania metodą pełnego zestawu. Jednemu z naszych adeptów „upioł” się karpik. Biorąc pod uwagę, że było to pierwsze zetknięcie z wędką, oraz delikatność zestawu na jaki nasi adepci wędkują (żyłka główna 0,12), był to nie lada wyczyn. Po krótkim holu bez użycia podbieraka (opiekun podjął rybę po doholowaniu do brzegu ręką), nasz młody kolega ustanowił pierwszy rekord. Ryba oczywiście w myśl idei, którą popiera nasza szkółka "Złów i wypuść", powędrowała z powrotem do wody. Pogoda nam trochę nie dopisała, gdyż przez część zajęć mżyło. Aczkolwiek oprócz wspomnianego karpika złowiono również kilka płoteczek. Po wędkowaniu i ciepłym posiłku nasi adepci pomimo słabych połowów z uśmiechem na twarzy rozeszli się do domów. Do zobaczenia już wkrótce na kolejnych zajęciach praktycznych. Zapraszam do obejrzenia fotorelacja z naszego spotkania. Pozdrawiam.
Instruktor wędkarstwa młodzieżowego
Piotr Drzus
fot. Piotr Drzus


ZAPROSZENIE


 
STOPKA