SP1 Aktualności Lekcja pokazowa niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999307

-------------------------------------

 BHP
Lekcja pokazowa

Wzięliśmy udział w Wojewódzkim Konkursie "Sześciolatek w szkole - metody czynnościowe fundamentem pracy nauczyciela z dzieckiem sześcioletnim". Organizatorem konkursu jest Lubuski Kurator Oświaty. Celem konkursu jest m. in. promowanie dobrych praktyk nauczycielskich dotyczących pracy z dzieckiem 6-letnim. Po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu konkursu podjęliśmy zadanie dotyczące realizacji zajęcia edukacyjnego obserwowanego przez Komisję Konkursową (zgodnie z przesłanym do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim scenariuszem). Uczniowie klasy 1c aktywnie pracowali, a także bawili się w czasie tego zajęcia. Treść ich działań zawarta była w tytule scenariusza: "Kto sprytu używa, z matematyką nie przegrywa!" Wychowawca klasy 1c
Lekcja pokazowa
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA