SP1 Aktualności Ogólnopolski konkurs ZUCH piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10993373

-------------------------------------

 BHP
Ogólnopolski konkurs ZUCH

   Dnia 19 marca 2013 r. uczniowie kl. 1 i kl. 2 po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie ZUCH. Z kl. 1 sprawdzian pisało 15 uczniów pod kierunkiem p. I. Wiącek, a z kl. 2 - 30 uczniów w obecności p. K. Ardelli.
   Sprawdziany konkursowe składały się z 21 pytań. Treść obejmowała elementy edukacji polonistycznej, społeczno - przyrodniczej i matematycznej. Wykonanie zadań wymagało od uczniów ogólnej wiedzy z różnych dziedzin, umiejętności czytania ze zrozumieniem, dobrej koncentracji i odpowiedniego tempa pracy.

Laureatami konkursu ZUCH zostali:
 
 Maciej Jasinowski   1a
 Martyna Góra  1b 
 Kornelia Kostecka  1b 
 Julia Gruchot   2a 
 Aleksandra Micinowska  2a 

   Pozostali uczniowie również wykazali się dużymi umiejętnościami i otrzymali dyplomy uznania. Ogółem w Polsce w ogólnopolskim konkursie ZUCH dla kl. 1 wzięło udział 3 787 uczniów, a w ZUCHu dla kl. 2 – 4 686.
   Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i zachęcamy uczniów do wszechstronnego pogłębiania wiedzy i wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursów.
Kazimiera Ardelli
 
STOPKA