SP1 Aktualności Finał Konkursu Mam 6 lat w Gorzowie Wielkopolskim wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025256

-------------------------------------

 BHP


Finał Konkursu Mam 6 lat w Gorzowie Wielkopolskim

   25.03 2013 roku w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie odbyła się gala finałowa lubuskiej edycji konkursu „Mam 6 lat”. Celem konkursu była popularyzacja obniżenia wieku szkolnego, ukazanie jakie umiejętności uzyskuje dziecko w wieku 6 lat w szkole, sukcesy tychże uczniów, a także ukazanie najciekawszych doświadczeń rodziców dzieci sześcioletnich.
   W uroczystości wziął udział wiceminister edukacji Przemysław Krzyżanowski, a także wicewojewoda Jan Świrepo, lubuski kurator oświaty Bogna Ferensztajn, wicekurator Radosław Wróblewski, władze miasta Gorzowa oraz dyrektorzy szkół, nauczyciele i finaliści.
   Z pośród 331 nadesłanych do konkursu prac, wyróżnienie otrzymała nasza uczennica Marysia Ujazdowska z klasy 2d, która napisała wiersz pt. „Moja klasa”. Marysia otrzymała nagrodę książkową, pluszowego misia oraz dyplom za udział w konkursie. Cieszymy się bardzo z wyróżnienia i serdecznie gratulujemy! Natomiast pozostałym uczestnikom konkursu z naszej szkoły bardzo dziękujemy.
Monika Majerska
fot. Monika Majerska
 
STOPKA