SP1 Aktualności Wiosna, wiosna, ach, to ty! piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10989007

-------------------------------------

 BHP
Wiosna, wiosna, ach, to ty!

   No i w końcu nadeszła upragniona, wyczekiwana, spóźniona, ciepła, słoneczna WIOSNA. Wprawdzie w najbliższych dniach znów ma się ochłodzić, ale nie będzie to już to samo, co serwowała nam tegoroczna zima. Nasze dzieci (czyli Wy i Wasze dzieci ;-) najprawdopodobniej doczekają czasów, gdy klimat, pogoda w Polsce nieco się zmienią. Na pewno pojawi się więcej gwałtownych zjawisk atmosferycznych, ponoć po zimie ma być od razu lato. Zobaczymy. A na razie zajmijmy się hic et nunc (czyli tym, co tu i teraz). Zanim zaprezentuję Wam piękno wiosny utrwalone na fotografiach – kwiaty, jasnozielone liście, przyrodę w całej okazałości – zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć żab. Wybrałem się ostatnio na spacer z aparatem i to one, jako pierwsze, mnie przywitały, stając się prawdziwym zwiastunem wiosny. Tylko nie mówcie, że są brzydkie, okropne i w ogóle „fuj” ;-)
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA