SP1 Aktualności Wiosenna dyskoteka niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11019975

-------------------------------------

 BHP


Wiosenna dyskoteka

   18 kwietnia na stołówce szkolnej odbyła się dyskoteka, którą zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z Panią Iwoną Szczuką.
   Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17. 00. Na rozgrzewkę przez 10 minut tańczyliśmy w rytmie muzyki, a później odbył się konkurs na najlepszy taniec. Każda klasa musiała zaprezentować ułożoną przez siebie choreografie. Później czekał nas taniec z balonem. To nie było takie proste, ponieważ balon nie mógł dotknąć podłogi. Wszyscy znakomicie wywiązali się z tego zadania. Następnie mogliśmy tańczyć ile chcieliśmy. Cały czas leciały rytmiczne, wpadające w ucho piosenki. Wszyscy bawili się wspaniale i nikt nie podpierał ścian.
   W połowie dyskoteki ustawiliśmy się w kółeczko, a Pani Iwona ogłosiła wyniki konkursu. Trzecie miejsce zajęła klasa 4b, drugie klasa 6d, a pierwsze klasa 6b! Moim zdanie wszystkie tańce były ciekawe i miło sieje oglądało. Każda klasa porządnie zaprezentowała układ.
   Niestety o godzinie 18.30 zabawa dobiegła końca. W miłej atmosferze SU pożegnał uczniów. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni ze świetnej zabawy rozeszli się do domów. To była naprawdę udana dyskoteka!
Gabriela Wyszyńska, 6c
  fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA