SP1 Aktualności FINAŁ KONKURSU EKOLOGICZNEGO piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995793

-------------------------------------

 BHP
FINAŁ KONKURSU EKOLOGICZNEGO
DLA KLAS 4, 5 i 6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

   Dnia 9.04.2013 r. w Urzędzie Miejskim odbyło się rozstrzygniecie konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Straż Miejską pod patronatem Burmistrza Miasta Żary pod nazwą „Troszczę się o czystość swojego środowiska - Żary moje piękne, czyste miasto”.
   Uczniowie wykonali prace z surowców wtórnych. Gry planszowe, kosze, skarbonki, lampiony, instrumenty muzyczne, meble, ozdoby czy też zabawki to tylko niektóre z pomysłów. Wyróżniono prace uczniów z naszej szkoły: Aleksandry Demidowicz i Niny Pawłow z kl. IV b, Emilii Miszkiel z kl. IV a oraz Piotra Bojakowskiego z kl. V b.
Gratulacje!
Teresa Mierzwińska
fot. Teresa Mierzwińska
 
STOPKA