SP1 Aktualności e-Dziennik piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10990056

-------------------------------------

 BHP
e-Dziennik
 

 
Podczas pierwszego logowania posługujemy się jednorazowym hasłem, które otrzymaliśmy wraz z loginem. System poprosi nas o zmianę hasła na własne, indywidualne, będące kombinacją liter i cyfr oraz składające się z co najmniej 8 znaków, które należy zapamiętać. 

Po wpisaniu swojego hasła należy podać własny adres email co umożliwi, w przypadku zapomnienia hasła, przesłanie go na podany adres. Jeśli adres email nie zostanie uzupełniony, jedynym sposobem ponownego otrzymania hasła będzie jego odbiór osobisty w szkole. 

Każdy użytkownik posiada własne konto w systemie dziennika elektronicznego, za które osobiście odpowiada. Należy dokładnie zapoznać się z POMOCĄ i REGULAMINAMI dostępnymi po zalogowaniu się na swoje konto w szczególności z regulaminem korzystania z Systemu. 
STOPKA