SP1 Aktualności Apel wielkanocny piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013854

-------------------------------------

 BHP


Apel wielkanocny

   W środę, 27 marca, Panie Katechetki wraz z wybranymi przez siebie uczniami przygotowali dla nas wspaniałą niespodziankę. Był nią uroczysty apel wielkanocny, podczas którego przenieśliśmy się do Ziemi Świętej sprzed dwóch tysięcy lat. Staliśmy się naocznymi świadkami zmartwychwstania Jezusa. Świetne dekoracje, doskonałe przygotowanie aktorów oraz chóru sprawiły, iż na kilka godzin przed końcem lekcji i początkiem wiosennej przerwy świątecznej czuliśmy już zapach wielkanocnego stołu, radowaliśmy się zwycięstwem Chrystusa nad śmiercią. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA