SP1 Aktualności Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11003977

-------------------------------------

 BHP
Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

   Jak co roku w naszej Szkole 21 marca 2013 roku zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. We wszystkich gabinetach odbywały się ciekawe zajęcia i prezentacje. Dzieci chętnie brały udział w zabawach sportowych, z chustą Klauza. Miały możliwość obserwowania różnych doświadczeń przyrodniczych i udzielania pierwszej pomocy. Niektóre z nich aktywnie brały udział w zajęciach dydaktycznych – czytały, pisały i liczyły. Atrakcją były zajęcia plastyczne, na których poznawały różne techniki pozwalające wykorzystywać makulaturę – „Rady na odpady”. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach logopedycznych i terapii pedagogicznej. Mogli zasięgnąć również informację u pedagoga w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do szkoły.
   Nauczyciele udzielali porad rodzicom w sprawach dotyczących edukacji dziecka w szkole. Przygotowane formy pracy z dziećmi cieszyły się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród przedszkolaków, ale i ich rodziców.
Dziękuję Nauczycielom za ciekawe zajęcia.
Wicedyrektor Szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA