SP1 Aktualności Mutlimedialne lekcje języka angielskiego poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025113

-------------------------------------

 BHP


Mutlimedialne lekcje języka angielskiego

   Nauka języków obcych nigdy wcześniej nie była tak łatwa i przyjemna jak obecnie! W odpowiedzi na nieustanny postęp technologiczny, nasza szkoła również idzie z duchem czasu i wprowadza nowoczesne rozwiązania w edukacji, w tym w nauce języka angielskiego. Wykorzystywanie multimedialnych materiałów edukacyjnych daje uczniom szansę na doskonalenie umiejętności językowych nie tylko w trakcie zajęć, ale również w domu.

   Lekcje z wykorzystaniem multimediów są realizowane we wszystkich klasach. Dodatkowo w klasie V dzieci mogą uczestniczyć w innowacji pedagogicznej (typu blended-learning) z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e-learningowej FunEnglish.pl (http://funenglish.pl/) oraz strony internetowej (http://jezykangielskiwsp1. wordpress.com/).

   W trakcie zajęć uczniowie poznają i utrwalają nowy materiał językowy poprzez oglądanie krótkich filmów i historyjek, a następnie rozwiązywanie zadań interaktywnych. Uzupełnieniem tego są także piosenki oraz gry multimedialne.

   Nasza szkoła zajmuje 1. miejsce w województwie lubuskim i wielkopolskim oraz 9. miejsce w Polsce w rankingu szkół korzystających z platformy e-learningowej FunEnglish.pl! W sumie na nauce angielskiego uczniowie spędzili już 628 godzin 32 minuty 37 sekund. Średni czas spędzony na nauce angielskiego wynosi 3 godziny 9 minut 31 sekund.
Karolina Wojtiuk
fot. Karolina Wojtiuk
 
STOPKA