SP1 Aktualności Wizyta 5 - latków wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004215

-------------------------------------

 BHP
Wizyta 5 - latków

   Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach zostały zaproszone na lekcje do klas pierwszych. Każde dziecko miało możliwość uczestniczenia w zajęciach. Wychowawczynie klas pierwszych przygotowały lekcje z edukacji polonistycznej i matematycznej. Dzieci odpowiadały na pytania, dzieliły wyrazy na sylaby, liczyły, rozwiązywały zagadki i malowały. Wszystkie wykonały prawidłowo zadania. W nagrodę otrzymały słodycze. Byłyśmy pod wrażeniem, że 5-latki potrafiły tak ładnie pracować i doskonale czuły się w towarzystwie pierwszoklasistów i ich nauczycieli. Będziemy kontynuować naszą współpracę.
   Zapraszamy Dzieci i ich Rodziców do naszej szkoły na „Dni Otwarte”, które odbędą się 21 marca 2013r. o godz. 16.30.
Wicedyrektor - Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA