SP1 Aktualności Zajęcia otwarte z udziałem rodziców piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995525

-------------------------------------

 BHP
Zajęcia otwarte z udziałem rodziców

   Dnia 06.02.2013r. w klasie „2 d” odbyły się zajęcia o tematyce wychowawczej pt. „Ćwierćland- kraina bez agresji”. Celem zajęć było eliminowanie zachowań agresywnych, rozwijanie twórczej aktywności uczniów, współpraca dzieci i rodziców, tworzenie dobrej atmosfery w klasie. Uczniowie podzieleni byli na grupy, którym przyporządkowany był odpowiedni kolor: żółty, zielony, niebieski, czerwony.
   Uczniowie wykonywali powierzone im zadania w grupie. Rodzice natomiast pomagali swoim dzieciom w twórczej pracy. Na zajęciach realizowane były aktywne metody i techniki pracy. Była praca plastyczno- techniczna, metoda „burzy mózgów”, praca w grupie, zabawa w kręgu, rozmowa kierowana, zabawa inscenizacyjna. Uczniowie rozwijali umiejętność prezentowania przed innymi uczestnikami zajęć, efektów pracy twórczej własnej i swojego zespołu.
   Rodzice przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek: były pączki, soczki i cukierki. Zarówno uczniowie jaki i rodzice wyszli z zajęć bardzo weseli i zadowoleni.
Monika Majerska
fot. Monika Majerska
 
STOPKA