SP1 Aktualności Dzień Bezpiecznego Internetu 2013 niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999370

-------------------------------------

 BHP
Dzień Bezpiecznego Internetu 2013

   5 lutego 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu DBI 2013. Na uroczystość przybyli: Zastępca Burmistrza Miasta pan Edward Łyba, p. Sylwia Tyburska z Komendy Powiatowej Policji, p. Barbara Pieszak z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Tematem przewodnim DBI 2013 były prawa i obowiązki cyfrowego obywatela, który ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do samorealizacji, nauki, zabawy, ale jednocześnie ponosi odpowiedzialność za swoje działania w Internecie. Uczniowie wykonali prace w kategoriach: plakat i prezentacja komputerowa. Dyrektor SP 8 p. Tomasz Muńko wręczył nagrody, medale, dyplomy i podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu oraz dla nauczycieli, którzy kierowali pracą uczniów. Uroczystości towarzyszył występ teatrzyku Eko Cwaniak.
   Uczennice naszej szkoły: Angelika Stankiewicz kl. 6d (laureatka) i Gabriela Wyszyńska kl. 6c (wyróżnienie) otrzymały nagrody w kategorii prezentacja.
 Cezary Sułkowski
fot. Uczniowie SP8
 
STOPKA