SP1 Aktualności Dzień Otwarty Szkoły wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004155

-------------------------------------

 BHP
Dzień Otwarty Szkoły

   W sobotę, 12 stycznia 2013 r. drzwi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach stały otworem dla tych wszystkich, którzy chcieli z bliska przyjrzeć się pracy nauczycieli i uczniów. Szkoła to na co dzień nie tylko obowiązki, sprawdziany, kartkówki, zadania, ale i… zabawa, uśmiechy, wzajemny szacunek i zaufanie. Każdy, kto zawitał w nasze progi mógł na własne oczy przekonać się, iż „Jedynka” to miejsce przyjazne dzieciom, niejako drugi dom.

   Nauczyciele przygotowali dla swoich podopiecznych ciekawe gry, zabawy i konkursy. Zmagania trwały od godziny 9 do 12. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, niezbitych dowodów na to, iż można tak zorganizować czas, by nikt się nie nudził, by to, co przyjemne, połączyć z tym, co pożyteczne. I nic w tym nie może przeszkodzić, nawet gęsto padający śnieg.
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA