SP1 Aktualności Krótka refleksja na temat balu karnawałowego niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998229

-------------------------------------

 BHP
Krótka refleksja na temat balu karnawałowego

   Zabawa, tańce, średniowieczne jarmarki, odpusty, festiwale od bardzo dawna stanowiły okazję do rozrywki i odpoczynku. Także w naszej szkole na kilka godzin zapomniano o obowiązkach, ocenach, podręcznikach, zeszytach i sprawdzianach. W piątek, 4 stycznia 2013 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach bal karnawałowy. Rządził pirat-wodzirej, który, trzeba przyznać, bardzo skutecznie dbał o to, by poziom szaleństwa oraz poziom uśmiechu na twarzach uczniów nie spadały poniżej normy. Zdjęcia udowodnią Wam, iż zabawa była przednia, a przebrania uczniów zapierały dech w piersiach.
   Koniec i bomba, kto nie tańczył i nie bawił się – ten trąba!
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA