SP1 Aktualności „Bezpieczny lód” i nauka pływania piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995630

-------------------------------------

 BHP
„Bezpieczny lód” i nauka pływania

   Dnia 3 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu: „Bezpieczne ferie zimowe, bezpieczny lód”. Konkurs został ogłoszony przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Straż Miejską w Żarach. Uczniowie naszej szkoły zdobyli dwadzieścia (20) nagród. Przedstawiciele w osobach: Komendant Straży Miejskiej - p. Agnieszka Pawłow, p. Teresa Kacprzak oraz WOPR - p. Zbigniew Zdzitowiecki wręczyli uczniom nagrody za wykonanie najciekawszych prac plastycznych. Zapraszamy do obejrzenia wystawy!

* * *

Podsumowanie nauki pływania klasy - 2b i 2c oraz pokaz ratownictwa. Uczniowie po intensywnej nauce pływania zdobyli certyfikaty, a trzynastu (13) spośród nich karty pływackie. Wszystkim uczestnikom nauki pływania pogratulował pan Zbigniew Zdzitowiecki- Starszy Ratownik WOPR-u. Następnie odbył się pokaz ratownictwa wodnego. Dziękuję nauczycielom - p. Barbarze Mantyk i p. Aleksandrowi Stachów za przygotowanie uczniów w zakresie pływania oraz p. Zbigniewowi Zdzitowieckiemu za owocną współpracę z naszą szkołą.
Wicedyrektor szkoły 
Honorata Kryszewska
fot. Aleksander Stachów
 
STOPKA