SP1 Aktualności Sukces „Świetlików” w Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10989762

-------------------------------------

 BHP
Sukces „Świetlików” w Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych

   Dnia 11 grudnia 2012 roku odbył się VII Przegląd Teatrów Profilaktycznych, którego celem jest popularyzowanie wiedzy na temat sposobów zapobiegania zjawiskom agresji i przemocy, promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji, a także upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych.
   W przeglądzie wzięło udział 19 grup teatralnych. Wśród szkół podstawowych uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi. „Świetliki” zajęły I miejsce. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie o tematyce antynikotynowej pt. „Pinokio ma kłopoty”, które bardzo się spodobało.
   „Świetliki” wystąpiły w składzie: Magda Dawczyk, Kacper Popowski, Wiktor Zdzitowiecki, Marysia Ujazdowska, Fabian Brzozowski, Kinga Krekora, Malwina Ujazdowska, Emilka Żelazek, Zuzia Matuszewska, Ola Sinkiewicz, Natalia Kuziemska.
Małgorzata Łukowska
fot. Małgorzata Łukowska
 
STOPKA